WEBNIA s.r.o.

Zpětná vazba je pro nás klíčová

Ke čtení

Napsali o nás

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23

Při výběrovém řízení jsme společnost WEBNIA s.r.o. upřednostnili oproti jiným dodavatelům díky jejich komunikaci, kdy na základě našeho zadání nám vysvětlili možnosti webu propojeného s interní databází, a následně zaslali detailní nabídku s přesným časovým plánem. Vše bylo z jejich strany dodáno dokonce v předstihu, a to i přesto, že jsme v průběhu vývoje webu naše požadavky upřesňovali a rozšiřovali. WEBNIA s.r.o. vždy reagovala okamžitě a ve všem nám vyšla vstříc.

Dagmar Bacíková - AVECO s.r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsme oslovili v situaci, kdy byl náš web a e-shop po 1,5 roce práce stále nedokončený a neodpovídající našim představám. K práci společností zabývající se tvorbou webových stránek a e-shopů jsme byli tedy velmi skeptičtí. Nicméně společnost WEBNIA s.r.o. předčila veškerá naše očekávání svým proaktivním a profesionálním přístupem se nám podařilo za 2 měsíce zprovoznit a dopracovat vše, co jinde nebylo možné. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Ing. Lada Krsičková - jednatel společnosti My Interior service s.r.o.

WEBNIA s.r.o. vytvářela pro jednu z našich firem nový web. Práce byla provedena velice profesionálně a dle našich požadavků. Spolupráce přinesla nové podněty a návrhy. Vřele doporučuji pro další projekty.

Ing. Tomáš Pastrňák, MBA - jednatel společnosti R.F.T. s.r.o.

Díky proaktivnímu přístupu společnosti WEBNIA s.r.o. se nám podařilo vytvořit rezervační systém, který spolehlivě zastane administrativu našich klientů v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu. Spolupráci můžeme z pozice spokojeného klienta určitě doporučit.

Ing. Patrik Janeček - provozovatel rezervačního systému HOTELIS

Společnost WEBNIA s.r.o. jsme si vybrali jako dodavatele našeho nového webu na základě doporučení. Již samotné doporučení nastaví u každého vysoká očekávání, ale mohu jen konstatovat, že tato společnost i tato očekávání vysoce předčila. Naprosto profesionální přístup k práci, rychlé reakční termíny a skvělý design za rozumnou cenu. Mohu jen doporučit. Iveta Pauková

Ing. Iveta Pauková - RealCare Invest s.r.o.

Vážíme si profesionálního přístupu společnosti WEBNIA s.r.o. Výsledky jsou již vidět po třech týdnech od spuštění nových webových stránek. Kladně hodnotíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb, individuální přístup a poradenství.

Ing. Michaela Němečková - TAUER GROUP a.s.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem oslovil s žádostí o tvorbu nových, profesionálních stránek naší společnosti. Po velmi příjemné a plodné osobní schůzce jsme se domluvili na naší spolupráci. Jak se později ukázalo, byla to volba velmi dobrá. V krátkém čase nám společnost WEBNIA s.r.o. udělala nejenom perfektně vypadající a funkční webové stránky, doporučila a zřídila nový hosting, ale navrhla i nové logo a kompletní grafiku k prezentaci. Doporučuji pro perfektní a profesionální spolupráci.

MUDr. Martin Formánek - zubní lékař, majitel zubního centra ALMA

Webnia.cz dokonale splnila náš požadavek na tvorbu jednoduché, moderní a uživatelsky administrovatelné prezentace naší společnosti. Naši důvěru pro pokračování spolupráce si získali svou profesionalitou, technologickou vyspělostí, přístupem k řešení případných problémů i rychlostí realizace projektů. Jejich služby nyní doporučujeme všem našim klientům a sami se těšíme na budoucí spolupráci.

Tomáš Dražan - IT konzultant, ITNet spol. s r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem zvolil relativně náhodně na základě referencí a již jimi realizovaného webu, který se mi konstrukčně libíl a všiml jsem si ho při procházení internetu. Návrh webu a spolupráce s grafikem probíhala naprosto perfektně. Samotná realizace byla velmi rychlá a efektivní, kdy odpovědi na časté otázky, úpravy a reakce byly během dne v řádu hodin a vše se řešilo při vývoji webu k mé spokojenosti. [...]

MUDr. Radek Vyšohlíd - cévní chirurg, majitel VenArt, s.r.o.

Od společnosti Webnia.cz jsme potřebovali vytvořit mezinárodní webové stránky s řadou jazykových mutací, ale přitom snadnou a rychlou správou. Zaujala nás v prvé řadě velmi slušná cena v porovnání s tím, co jsme požadovali. Následně byly stránky vytvořeny poměrně rychle a vzájemná spolupráce při ladění vzhledu i obsahu byla rychlá a pružná. S výsledkem jsme spokojeni a rozhodně můžeme doporučit i ostatním.

Ing. Petr Ovčáček - business development, Teco a.s.

Výběr společnosti WEBNIA s.r.o. pro vytvoření značky, designu a vývoj portálů skupiny Zadejmito byl výběr na doporučení. Nyní po dokončení vývoje a pár měsících provozu mohu s klidným svědomím toto doporučení poslat dál. Očekávejte profesionální jednání a výstupy. Ve společnosti WEBNIA s.r.o. jsem našel i schopného a kreativního partnera pro konzultace dalšího rozvoje.

Martin Bedroš - provozovatel a majitel skupiny portálů Zadejmito

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytvořila webové stránky včetně administrátorského prostředí. Od počátečního návrhu až po samotnou realizaci webu probíhalo vše korektně, pohotově a dle původní dohody. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.

Lukáš Starý - majitel restaurace Pasta Cook & Look

Společnost WEBNIA s.r.o. mě velice mile překvapila svou vstřícností, rychlou a srozumitelnou komunikací. Okamžitě se pustila do zpracování webových stránek a každý svůj postup se mnou konzultovala a ihned reagovala na případné změny a úpravy dle mých potřeb. Doporučila mi přechod od původního poskytovatele domény a hostingu k cenově výhodnějšímu a kvalitnímu dodavateli. WEBNIA s.r.o. má zájem o své klienty a jsem rád, že se na její kolektiv mohu kdykoliv spolehnout!

Pavel Zouhar - umělec

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytvořila již druhé webové stránky, tentokrát pro náš penzion Na Rychtě v Němčicích. Po první zkušenosti jsme již nehledali nikoho jiného. Při návrhu a realizaci dalších webových stránek jsme opět oslovili společnost WEBNIA s.r.o. Jejich přístup byl od zpracování cenové nabídky až po samotnou realizaci velice korektní, rychlý a profesionální. Se vším nám poradili, vše vysvětlili. Akceptovali jsme jejich doporučení a vše dopadlo k naší spokojenosti. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.

Ing. Lenka Severová - jednatel společnosti VODOVODY spol. s r. o.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem si vybral pro vytvoření webových stránek mé německé společnosti sídlící ve Stuttgartu. Do té doby jsem neustále narážel na nejrůznější problémy s firmami nebo jednotlivci zabývající se tvorbou webových stránek a to hlavně z hlediska příliš dlouhé realizace webu nebo neúměrné ceny. Jakmile jsem ale kontaktoval společnost WEBNIA s.r.o. byl jsem okamžitě velmi mile překvapen vysokou mírou ochoty. [...]

Jan Vrba - jednatel společnosti Profit Business UG, Stuttgart

Vybrali jsme společnost WEBNIA s.r.o. pro tvorbu nových webových stránek. Předností této spolupráce je určitě originalita, rychlé plnění všech přání, individuální a přátelský přístup a ochota kdykoliv pomoci. Jsme moc spokojeni.

MVDr. Helena Vaidlová - doktorka, majitelka kliniky

WEBNIA s.r.o. nás přesvědčila, že i vývojářům webových stránek a aplikací se dá plně důvěřovat. S původními vývojáři jsme neměli vůbec dobré zkušenosti, a to jak po stránce komunikace, tak i po stránce kvality. U WEBNIA s.r.o. se necítíme jako rychle odbytý klient. Na jejich práci je vidět, že věci dotahují dokonce, a že rozumějí tomu, co dělají. WEBNIA s.r.o. můžeme pouze a jen doporučit.

Mgr. Martin Švec - provozovatel portálu TripGiraffe.com

Serióznost, profesionalita, rychlost komunikace a funkční nástroje. Všechna tato klíčová slova si může společnost WEBNIA s.r.o. napsat pro vyhledávače jako realitu.

Miloš Matejov - Matejoffhands Physiotherapy s. r. o.

Na základě dlouholeté spolupráce jsme vložili důvěru společnosti WEBNIA s.r.o. i při tvorbě nových webových stránek naší společnosti. Od počátečního návrhu, přes samotný proces až po finální spuštění webových stránek jsme se setkali s velice profesionálním jednáním. Mezi největší klady této firmy patří bezesporu výborná komunikace s klientem, rychlost, vstřícnost a nápaditost. Jejich služby vřele doporučujeme!

Mgr. Nikola Šilarová - SECCON s.r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytváří firemní systém a webové stránky s řadou jazykových mutací. Společnost jsme upřednostnili na základě jejich komunikace a rychlému návrhu řešení. Za velký přínos považujeme dodržování dohodnutých termínů a přispůsobení se našim požadavkům. Těšíme se na další spolupráci.

Radek Prouza - jednatel společnosti Regis Capital s.r.o.

Pro modernizaci našich webových stránek jsme oslovili několik společností a Webnia nás zaujala okamžitě svojí velmi pohotovou odezvou na veškeré naše dotazy. Takto pohotová komunikace pak probíhala i během celé realizace a s výsledkem jsme maximálně spokojeni jak po stránce termínu dodání, tak i kvality a ceny.

Roman Červenka - Digitec Solutions s.r.o.

Společnost WEBNIA je dokonalou volbou pro tvorbu webu podle představ zákazníka. Našim požadavkem byl né zcela standardní web s rezervačním systémem a hravým grafickým designem. Nechtěli jsme web pouze podle specifikací vytvořit, ale také poradit s možnostmi a technickým i grafickým řešením. WEBNIA naše požadavky zcela splnila a poskytla řekl bych nadstandardní podporu při řešení úprav a doplnění webu. Mohu pouze doporučit!

Filip Svoboda - majitel Barník.cz

Oslovili jsme společnost WEBNIA s.r.o. s žádostí o tvorbu firemních webových stránek společnosti VBV Plast s.r.o. Na základě osobní schůzky jsme si dohodli přesné zadání a podmínky spolupráce. S výstupem v podobě profesionální webové prezentace i s osobním a přátelským přístupem jsme velmi spokojeni a těšíme se na další spolupráci. Doporučujeme.

Libor Vencl - majitel VBV Plast s. r. o.
K dlouhodobé spolupráci si nás vybrali
Kontaktujte nás

Připraveni na nový web,
e-shop, aplikaci?

Napište nám
+420 736 141 215
Zavolejte nám
Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více
Ozvěte se nám