WEBNIA s.r.o.

Zpětná vazba je pro nás klíčová

Ke čtení

Napsali o nás

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19

Při výběrovém řízení jsme společnost WEBNIA s.r.o. upřednostnili oproti jiným dodavatelům díky jejich komunikaci, kdy na základě našeho zadání nám vysvětlili možnosti webu propojeného s interní databází, a následně zaslali detailní nabídku s přesným časovým plánem. Vše bylo z jejich strany dodáno dokonce v předstihu, a to i přesto, že jsme v průběhu vývoje webu naše požadavky upřesňovali a rozšiřovali. WEBNIA s.r.o. vždy reagovala okamžitě a ve všem nám vyšla vstříc.

Dagmar Bacíková - AVECO s.r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsme oslovili v situaci, kdy byl náš web a e-shop po 1,5 roce práce stále nedokončený a neodpovídající našim představám. K práci společností zabývající se tvorbou webových stránek a e-shopů jsme byli tedy velmi skeptičtí. Nicméně společnost WEBNIA s.r.o. předčila veškerá naše očekávání svým proaktivním a profesionálním přístupem se nám podařilo za 2 měsíce zprovoznit a dopracovat vše, co jinde nebylo možné. Spolupráci můžeme jedině doporučit.

Ing. Lada Krsičková - jednatel společnosti My Interior service s.r.o.

WEBNIA s.r.o. vytvářela pro jednu z našich firem nový web. Práce byla provedena velice profesionálně a dle našich požadavků. Spolupráce přinesla nové podněty a návrhy. Vřele doporučuji pro další projekty.

Ing. Tomáš Pastrňák, MBA - jednatel společnosti R.F.T. s.r.o.

Díky proaktivnímu přístupu společnosti WEBNIA s.r.o. se nám podařilo vytvořit rezervační systém, který spolehlivě zastane administrativu našich klientů v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu. Spolupráci můžeme z pozice spokojeného klienta určitě doporučit.

Ing. Patrik Janeček - provozovatel rezervačního systému HOTELIS

Vážíme si profesionálního přístupu společnosti WEBNIA s.r.o. Výsledky jsou již vidět po třech týdnech od spuštění nových webových stránek. Kladně hodnotíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb, individuální přístup a poradenství.

Ing. Michaela Němečková - TAUER GROUP a.s.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem oslovil s žádostí o tvorbu nových, profesionálních stránek naší společnosti. Po velmi příjemné a plodné osobní schůzce jsme se domluvili na naší spolupráci. Jak se později ukázalo, byla to volba velmi dobrá. V krátkém čase nám společnost WEBNIA s.r.o. udělala nejenom perfektně vypadající a funkční webové stránky, doporučila a zřídila nový hosting, ale navrhla i nové logo a kompletní grafiku k prezentaci. Doporučuji pro perfektní a profesionální spolupráci.

MUDr. Martin Formánek - zubní lékař, majitel zubního centra ALMA

Webnia.cz dokonale splnila náš požadavek na tvorbu jednoduché, moderní a uživatelsky administrovatelné prezentace naší společnosti. Naši důvěru pro pokračování spolupráce si získali svou profesionalitou, technologickou vyspělostí, přístupem k řešení případných problémů i rychlostí realizace projektů. Jejich služby nyní doporučujeme všem našim klientům a sami se těšíme na budoucí spolupráci.

Tomáš Dražan - IT konzultant, ITNet spol. s r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem zvolil relativně náhodně na základě referencí a již jimi realizovaného webu, který se mi konstrukčně libíl a všiml jsem si ho při procházení internetu. Návrh webu a spolupráce s grafikem probíhala naprosto perfektně. Samotná realizace byla velmi rychlá a efektivní, kdy odpovědi na časté otázky, úpravy a reakce byly během dne v řádu hodin a vše se řešilo při vývoji webu k mé spokojenosti. [...]

MUDr. Radek Vyšohlíd - cévní chirurg, majitel VenArt, s.r.o.

Od společnosti Webnia.cz jsme potřebovali vytvořit mezinárodní webové stránky s řadou jazykových mutací, ale přitom snadnou a rychlou správou. Zaujala nás v prvé řadě velmi slušná cena v porovnání s tím, co jsme požadovali. Následně byly stránky vytvořeny poměrně rychle a vzájemná spolupráce při ladění vzhledu i obsahu byla rychlá a pružná. S výsledkem jsme spokojeni a rozhodně můžeme doporučit i ostatním.

Ing. Petr Ovčáček - business development, Teco a.s.

Výběr společnosti WEBNIA s.r.o. pro vytvoření značky, designu a vývoj portálů skupiny Zadejmito byl výběr na doporučení. Nyní po dokončení vývoje a pár měsících provozu mohu s klidným svědomím toto doporučení poslat dál. Očekávejte profesionální jednání a výstupy. Ve společnosti WEBNIA s.r.o. jsem našel i schopného a kreativního partnera pro konzultace dalšího rozvoje.

Martin Bedroš - provozovatel a majitel skupiny portálů Zadejmito

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytvořila webové stránky včetně administrátorského prostředí. Od počátečního návrhu až po samotnou realizaci webu probíhalo vše korektně, pohotově a dle původní dohody. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.

Lukáš Starý - majitel restaurace Pasta Cook & Look

Společnost WEBNIA s.r.o. mě velice mile překvapila svou vstřícností, rychlou a srozumitelnou komunikací. Okamžitě se pustila do zpracování webových stránek a každý svůj postup se mnou konzultovala a ihned reagovala na případné změny a úpravy dle mých potřeb. Doporučila mi přechod od původního poskytovatele domény a hostingu k cenově výhodnějšímu a kvalitnímu dodavateli. WEBNIA s.r.o. má zájem o své klienty a jsem rád, že se na její kolektiv mohu kdykoliv spolehnout!

Pavel Zouhar - umělec

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytvořila již druhé webové stránky, tentokrát pro náš penzion Na Rychtě v Němčicích. Po první zkušenosti jsme již nehledali nikoho jiného. Při návrhu a realizaci dalších webových stránek jsme opět oslovili společnost WEBNIA s.r.o. Jejich přístup byl od zpracování cenové nabídky až po samotnou realizaci velice korektní, rychlý a profesionální. Se vším nám poradili, vše vysvětlili. Akceptovali jsme jejich doporučení a vše dopadlo k naší spokojenosti. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.

Ing. Lenka Severová - jednatel společnosti VODOVODY spol. s r. o.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem si vybral pro vytvoření webových stránek mé německé společnosti sídlící ve Stuttgartu. Do té doby jsem neustále narážel na nejrůznější problémy s firmami nebo jednotlivci zabývající se tvorbou webových stránek a to hlavně z hlediska příliš dlouhé realizace webu nebo neúměrné ceny. Jakmile jsem ale kontaktoval společnost WEBNIA s.r.o. byl jsem okamžitě velmi mile překvapen vysokou mírou ochoty. [...]

Jan Vrba - jednatel společnosti Profit Business UG, Stuttgart

Vybrali jsme společnost WEBNIA s.r.o. pro tvorbu nových webových stránek. Předností této spolupráce je určitě originalita, rychlé plnění všech přání, individuální a přátelský přístup a ochota kdykoliv pomoci. Jsme moc spokojeni.

MVDr. Helena Vaidlová - doktorka, majitelka kliniky

WEBNIA s.r.o. nás přesvědčila, že i vývojářům webových stránek a aplikací se dá plně důvěřovat. S původními vývojáři jsme neměli vůbec dobré zkušenosti, a to jak po stránce komunikace, tak i po stránce kvality. U WEBNIA s.r.o. se necítíme jako rychle odbytý klient. Na jejich práci je vidět, že věci dotahují dokonce, a že rozumějí tomu, co dělají. WEBNIA s.r.o. můžeme pouze a jen doporučit.

Mgr. Martin Švec - provozovatel portálu TripGiraffe.com

Serióznost, profesionalita, rychlost komunikace a funkční nástroje. Všechna tato klíčová slova si může společnost WEBNIA s.r.o. napsat pro vyhledávače jako realitu.

Miloš Matejov - Matejoffhands Physiotherapy s. r. o.

Na základě dlouholeté spolupráce jsme vložili důvěru společnosti WEBNIA s.r.o. i při tvorbě nových webových stránek naší společnosti. Od počátečního návrhu, přes samotný proces až po finální spuštění webových stránek jsme se setkali s velice profesionálním jednáním. Mezi největší klady této firmy patří bezesporu výborná komunikace s klientem, rychlost, vstřícnost a nápaditost. Jejich služby vřele doporučujeme!

Mgr. Nikola Šilarová - SECCON s.r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytváří firemní systém a webové stránky s řadou jazykových mutací. Společnost jsme upřednostnili na základě jejich komunikace a rychlému návrhu řešení. Za velký přínos považujeme dodržování dohodnutých termínů a přispůsobení se našim požadavkům. Těšíme se na další spolupráci.

Radek Prouza - jednatel společnosti Regis Capital s.r.o.
Vybrali si nás
Kontaktujte nás

Společně vytvoříme
něco jedinečného

Napište nám
+420 736 141 215
Zavolejte nám
Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více
Ozvěte se nám