O nás

WEBNIA s.r.o.

Kdo jsme

Zabýváme se návrhem a realizací webových projektů. Vytváříme originální řešení s důrazem na funkčnost a kvalitu zpracování. V oblasti online marketingu pomáháme zvyšovat návštěvnost, přivádět nové zákazníky a pečovat o značku našich klientů. Přesvědčte se.

Jak pracujeme

Pracovní
postup

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Analýza řešení

Důkladně analyzujeme požadavky, přání a očekávání. Zmapujeme konkurenční prostředí a zjistíme informace o vašem podnikání.

Chci začít s analýzou vlastního řešení...
Příprava dokumentace

Na základě analýzy vypracujeme podrobnou dokumentaci. Připravenou dokumentaci společně projdeme, zkonzultujeme a odsouhlasíme.

Chci vytvořit vlastní dokumentaci...
Grafický návrh

Dost bylo teorie. Navrhneme grafické návrhy všech důležitých částí projektu a získáme zpětnou vazbu od vás a vašich klientů.

Chci získat grafický návrh...
Vývoj a implementace

Pustíme se do vývoje. Současně získáte přístup k vývojové verzi projektu, abyste mohli sledovat a komentovat aktuální postup.

Potřebuji něco naprogramovat...
Testování a optimalizace

Stále není hotovo. Čeká nás testování celého řešení před spuštěním. V případě odhalení chyby, musíme projekt otestovat znovu.

Mám zájem o testování a optimalizaci...
Naše hodnoty

Zakládáme si na hodnotách, které společně sdílíme s našimi klienty.

Jaké jsou naše hodnoty? 

Pevná vize

Snažíme se, aby naše řešení pomáhala rozvíjet potenciál všech našich klientů, zvyšovala zisk a efektivitu, snižovala náklady a propojila je se zákazníky.

Otevřenost

Od začátku přispíváme svými nápady, postřehy a zkušenostmi. Jsme rychlí, otevření a vždy orientováni na funkční výsledek.

Přátelské prostředí

Preferujeme otevřené, upřímné a přátelské prostředí. Naše práce nás baví a chceme, aby se k nám naši klienti dlouhodobě rádi vraceli.

Vlastní řešení

Nespoléháme se na externí dodavatele. Používáme převážně vlastní řešení a technologie, díky kterým vám můžeme garantovat kvalitu výstupu.

Ke čtení

Napsali
o nás

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Při výběrovém řízení jsme společnost WEBNIA s.r.o. upřednostnili oproti jiným dodavatelům díky jejich komunikaci, kdy na základě našeho zadání nám vysvětlili možnosti webu propojeného s interní databází, a následně zaslali detailní nabídku s přesným časovým plánem. Vše bylo z jejich strany dodáno dokonce v předstihu, a to i přesto, že jsme v průběhu vývoje webu naše požadavky upřesňovali a rozšiřovali. WEBNIA s.r.o. vždy reagovala okamžitě a ve všem nám vyšla vstříc.

Dagmar Bacíková - AVECO s.r.o.

Webnia.cz vytvářela pro jednu z našich firem nový web. Práce byla provedena velice profesionálně a dle našich požadavků. Spolupráce přinesla nové podněty a návrhy. Vřele doporučuji pro další projekty.

Ing. Tomáš Pastrňák, MBA - jednatel společnosti R.F.T. s.r.o.

Díky proaktivnímu přístupu společnosti WEBNIA s.r.o. se nám podařilo vytvořit rezervační systém, který spolehlivě zastane administrativu našich klientů v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu. Spolupráci můžeme z pozice spokojeného klienta určitě doporučit.

Ing. Patrik Janeček - provozovatel rezervačního systému HOTELIS

Vážíme si profesionálního přístupu společnosti Webnia. Výsledky jsou již vidět po třech týdnech od spuštění nových webových stránek. Kladně hodnotíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb, individuální přístup a poradenství.

Ing. Michaela Němečková - TAUER GROUP a.s.

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem oslovil s žádostí o tvorbu nových, profesionálních stránek naší společnosti. Po velmi příjemné a plodné osobní schůzce jsme se domluvili na naší spolupráci. Jak se později ukázalo, byla to volba velmi dobrá. V krátkém čase nám společnost WEBNIA s.r.o. udělala nejenom perfektně vypadající a funkční webové stránky, doporučila a zřídila nový hosting, ale navrhla i nové logo a kompletní grafiku k prezentaci. Doporučuji pro perfektní a profesionální spolupráci.

MUDr. Martin Formánek - zubní lékař, majitel zubního centra ALMA
Vybrali si nás

Logo spolku Made in Litomysl

Jsme členem spolku Made in Litomyšl a společně věříme, že v rodišti Bedřicha Smetany a Zdeňka Kopala vznikají i dnes výrobky, služby, nápady a kreativní myšlenky, na které můžeme být právem hrdí.

Přečtěte si o Litomyšli →

Nově nás můžete sledovat i na   Instagramu.

Kontaktujte nás

Společně vytvoříme
něco jedinečného

Nové zakázky
+420 736 141 215
Zavolejte nám
Sledujte nás
Napište nám