Analýza
Web
Vývoj
Design

Obec trnava má nové webové stránky a my jsme byli u toho. Moderní úřední deska, aktuality, kalendář akcí s vizualizací, fotogalerie, trnavský zpravodaj, přehled služeb v obci, důležité kontakty a mnoho dalších informací na jednom místě. Dostupné z počítače, mobilu i tabletu. 

Prohlédněte si webový portál obce Trnava
Ke čtení

Napsali o nás

Prospekt pro výběrové řízení na tvorbu webu pro obec byl velmi kreativní, se spoustou dobrých tipů. Spolupráce při samotné tvorbě byla plná vstřícnosti, ochotě odborně poradit, věci měnit k naší spokojenosti, zkrátka výborná. Časové milníky se nikdy nezdržely, vše běželo a v závěru jsme měli dílo připravené o něco dříve. Na nový web jsme pyšní, jedná se o moderní, čisté, přehledné a uživatelsky přátelské prostředí, které splňuje všechny nutné funkcionality webu pro samosprávy - úřední desku zejména. Odborné provedení se odrazilo i při takovýchto specifických požadavcích. Webnii bych z vlastní zkušenosti doporučil a i tak aktivně činím.

Tomáš Hubáček - zastupitel obce Trnava

Máte zájem
o podobné
řešení?

Rádi připravíme podobný e-shop i pro Vás. Stačí, když uděláte první krok a ozvete se nám. Budeme se těšit.

Neradi píšete? Zavoláme Vám
Políčka označené * jsou povinná.
K dlouhodobé spolupráci si nás vybrali

Webové stránky jsme připravili pro našeho klienta v Trnavě. Webové stránky realizujeme pro klienty v Litomyšli, Svitavách, České Třebové, Pardubicích, Hradci KrálovéPraze, Brně, Ostravě, Olomouci a po dalších místech v České republice i v zahraničí.

Kontaktujte nás

Připraveni na nový web,
e-shop, aplikaci?

Napište nám
+420 736 141 215
Zavolejte nám
Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více
Ozvěte se nám