Zpětná vazba je pro nás klíčová

Prospekt pro výběrové řízení na tvorbu webu pro obec byl velmi kreativní, se spoustou dobrých tipů. Spolupráce při samotné tvorbě byla plná vstřícnosti, ochotě odborně poradit, věci měnit k naší spokojenosti, zkrátka výborná. Časové milníky se nikdy nezdržely, vše běželo a v závěru jsme měli dílo připravené o něco dříve. Na nový web jsme pyšní, jedná se o moderní, čisté, přehledné a uživatelsky přátelské prostředí, které splňuje všechny nutné funkcionality webu pro samosprávy - úřední desku zejména. Odborné provedení se odrazilo i při takovýchto specifických požadavcích. Webnii bych z vlastní zkušenosti doporučil a i tak aktivně činím.

Tomáš Hubáček - zastupitel obce Trnava

Vybrali jsme společnost WEBNIA s.r.o. pro tvorbu nových webových stránek. Předností této spolupráce je určitě originalita, rychlé plnění všech přání, individuální a přátelský přístup a ochota kdykoliv pomoci. Jsme moc spokojeni.

MVDr. Helena Vaidlová - veterinářka, majitelka kliniky MADA

Společnost WEBNIA s.r.o. mě velice mile překvapila svou vstřícností, rychlou a srozumitelnou komunikací. Okamžitě se pustila do zpracování webových stránek a každý svůj postup se mnou konzultovala a ihned reagovala na případné změny a úpravy dle mých potřeb. Doporučila mi přechod od původního poskytovatele domény a hostingu k cenově výhodnějšímu a kvalitnímu dodavateli. WEBNIA s.r.o. má zájem o své klienty a jsem rád, že se na její kolektiv mohu kdykoliv spolehnout!

Pavel Zouhar - umělecký kovář, majitel umělecké dílny

Spolupráce se společností WEBNIA s.r.o. byla naprosto perfektní. Finální výstup je velmi povedený a vše proběhlo dle domluvy. Hodně se nám líbila rychlost realizace všech domluvených úprav a také nápaditost při tvorbě návrhů jednotlivých částí webu. Kéž by takto rychle, nápaditě a hlavně spolehlivě fungoval každý dodavatel.

Vítězslav Švec - marketingový specialista DM SERVICES s.r.o.

Pro modernizaci našich webových stránek jsme oslovili několik společností a Webnia nás zaujala okamžitě svojí velmi pohotovou odezvou na veškeré naše dotazy. Takto pohotová komunikace pak probíhala i během celé realizace a s výsledkem jsme maximálně spokojeni jak po stránce termínu dodání, tak i kvality a ceny.

Roman Červenka - majitel Digitec Solutions s.r.o.

Serióznost, profesionalita, rychlost komunikace a funkční nástroje. Všechna tato klíčová slova si může společnost WEBNIA s.r.o. napsat pro vyhledávače jako realitu.

Miloš Matejov - fyzioterapeut, majitel Matejoffhands Physiotherapy s.r.o.

Na základě dlouholeté spolupráce jsme vložili důvěru společnosti WEBNIA s.r.o. i při tvorbě nových webových stránek naší společnosti. Od počátečního návrhu, přes samotný proces až po finální spuštění webových stránek jsme se setkali s velice profesionálním jednáním. Mezi největší klady této firmy patří bezesporu výborná komunikace s klientem, rychlost, vstřícnost a nápaditost. Jejich služby vřele doporučujeme!

Mgr. Nikola Šilarová - obchodní ředitelka SECCON s.r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. je dokonalou volbou pro tvorbu webu podle představ zákazníka. Našim požadavkem byl né zcela standardní web s rezervačním systémem a hravým grafickým designem. Nechtěli jsme web pouze podle specifikací vytvořit, ale také poradit s možnostmi a technickým i grafickým řešením. WEBNIA naše požadavky zcela splnila a poskytla řekl bych nadstandardní podporu při řešení úprav a doplnění webu. Mohu pouze doporučit!

Filip Svoboda - majitel a provozovatel Barník.cz

Naše hodnocení na Firmy.cz

K dlouhodobé spolupráci si nás vybrali
Kontaktujte nás

Připraveni na nový web,
e-shop, aplikaci?

Napište nám
+420 736 141 215
Zavolejte nám
Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více
Ozvěte se nám