Zpětná vazba je pro nás klíčová

Máme od WEBNIA s.r.o. firemní web a mohu jen chválit. Spolupráce s touto firmou byla potěšením. Velice profesionální a vstřícný přístup. Komunikace na dobré úrovni a troufnu si říct, že u této firmy není nic problém, vždy najdou nějaké vyhovující řešení jakéhokoliv problému. Mohu jen doporučit a dávám palec nahoru. Ještě jednou moc díky!!!

Petr Sedláček - majitel LIFE STYLE Litomyšl s.r.o.

Oslovila jsem společnost WEBNIA s.r.o. s žádostí o tvorbu firemních webových stránek pro naši kavárnu. Na základě osobní schůzky jsme si domluvili zadání a podmínky spolupráce. S výsledkem v podobě webové prezentace i s osobním a přátelským přístupem jsem velmi spokojena. Určitě naváži další spolupráci.

Ing. Andrea Karafiátová - majitelka kavárny ORIENT

Oslovil jsem společnost WEBNIA s.r.o. na základě doporučení. Nelituji. Dokázali nám rychle připravit web se kterým jsme velmi spokojeni. Rychlí, flexibilní, komunikativní a vstřícní - prostě profíci. Mohu jen doporučit.

Ing. Vilém Skulina - majitel ALEA International, spol. s r.o.

WEBNIA s.r.o. nás přesvědčila, že i vývojářům webových stránek a aplikací se dá plně důvěřovat. S původními vývojáři jsme neměli vůbec dobré zkušenosti, a to jak po stránce komunikace, tak i po stránce kvality. U WEBNIA s.r.o. se necítíme jako rychle odbytý klient. Na jejich práci je vidět, že věci dotahují dokonce, a že rozumějí tomu, co dělají. WEBNIA s.r.o. můžeme pouze a jen doporučit.

Mgr. Martin Švec - majitel TripGiraffe s.r.o.

Společnost WEBNIA s.r.o. pro nás vytvořila již druhé webové stránky, tentokrát pro náš penzion Na Rychtě v Němčicích. Po první zkušenosti jsme již nehledali nikoho jiného. Při návrhu a realizaci dalších webových stránek jsme opět oslovili společnost WEBNIA s.r.o. Jejich přístup byl od zpracování cenové nabídky až po samotnou realizaci velice korektní, rychlý a profesionální. Se vším nám poradili, vše vysvětlili. Akceptovali jsme jejich doporučení a vše dopadlo k naší spokojenosti. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.

Ing. Lenka Severová - majitelka VODOVODY spol. s r. o.

Při výběrovém řízení jsme společnost WEBNIA s.r.o. upřednostnili oproti jiným dodavatelům díky jejich komunikaci, kdy na základě našeho zadání nám vysvětlili možnosti webu propojeného s interní databází, a následně zaslali detailní nabídku s přesným časovým plánem. Vše bylo z jejich strany dodáno dokonce v předstihu, a to i přesto, že jsme v průběhu vývoje webu naše požadavky upřesňovali a rozšiřovali. WEBNIA s.r.o. vždy reagovala okamžitě a ve všem nám vyšla vstříc.

Dagmar Bacíková - zaměstnanec AVECO s.r.o.

Vážíme si profesionálního přístupu společnosti WEBNIA s.r.o. Výsledky jsou již vidět po třech týdnech od spuštění nových webových stránek. Kladně hodnotíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb, individuální přístup a poradenství.

Ing. Michaela Němečková - projektový manažer TAUER GROUP a.s.

Výběr společnosti WEBNIA s.r.o. pro vytvoření značky, designu a vývoj portálů skupiny Zadejmito byl výběr na doporučení. Nyní po dokončení vývoje a pár měsících provozu mohu s klidným svědomím toto doporučení poslat dál. Očekávejte profesionální jednání a výstupy. Ve společnosti WEBNIA s.r.o. jsem našel i schopného a kreativního partnera pro konzultace dalšího rozvoje.

Martin Bedroš - majitel NOE TECHNOLOGY s.r.o.
K dlouhodobé spolupráci si nás vybrali
Kontaktujte nás

Připraveni na nový web,
e-shop, aplikaci?

Napište nám
+420 736 141 215
Zavolejte nám
Nezávazná poptávka
Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více
Ozvěte se nám