Web
Design
Firemní identita
Sociální sítě

Multijazyčné webové stránky společnosti PROFIT BUSINESS UG sídlící v německém Stuttgartu. Společnost se zabývá velkoobchodem v oblasti elektroniky a doplňků oblečení. 

Vlastnosti webového řešení

Naším cílem bylo kompletně připravit spolehlivé a funkční webové stránky, které náš klient dokáže obsluhovat prostřednictvím redakčního systému.

Moderní design

Při návrhu jsme kladli důraz na vytvoření moderního designu, který si uživatelé oblíbí a zapamatují.

Jednoduchá správa

Díky našemu redakčnímu systému Webnia CMS je správa obsahu opravdu rychlá a pohodlná.

Jazykové mutace

Řešení je přizpůsobeno pro vytvoření libovolného počtu jazykových mutací. Výchozím jazykem je němčina.

Adaptivní vzhled

Nezáleží na tom, zda používáte počítač, tablet nebo mobil. Ve všech zařízeních jsou stránky dostupné.

Analytické nástroje

Součástí řešení jsou analytické nástroje pro sledování přístupu, pohybu a další aktivity uživatelů.

Prohlédněte si webové stránky Profit Business UG

Máte zájem
o podobný
web?

Rádi připravíme podobné stránky i pro Vás. Stačí, když uděláte první krok a ozvete se nám. Budeme se těšit.

Neradi píšete? Zavoláme Vám
Políčka označené * jsou povinná.
Ke čtení

Napsali o nás

Společnost WEBNIA s.r.o. jsem si vybral pro vytvoření webových stránek mé německé společnosti sídlící ve Stuttgartu. Do té doby jsem neustále narážel na nejrůznější problémy s firmami nebo jednotlivci zabývající se tvorbou webových stránek a to hlavně z hlediska příliš dlouhé realizace webu nebo neúměrné ceny. Jakmile jsem ale kontaktoval společnost WEBNIA s.r.o. byl jsem okamžitě velmi mile překvapen vysokou mírou ochoty, skvělým přístupem a rychlostí realizace a to aniž by byla požadována jakákoliv záloha. Po zaslání nabídky a předběžné kalkulace, po mém odsouhlasení, se okamžitě začal web vytvářet. Průběžně jsme jednali o jednotlivých postupech a nejrůznějších detailech a vždy mi bylo vyhověno přesně podle mých představ. Byl jsem si vědom svých vysokých nároků hlavně z hlediska časové realizace a tak jsem ani nedoufal, že by se tvorba požadovaného webu mohla v termínu stihnout. Nicméně nejen, že web byl přesně dle mých představ dokončen a to za přibližně 3 týdny a to aniž bychom se někdy osobně setkali, ale zárověň výsledná cena odpovídala předběznému odhadu a s výsledkem práce společnosti WEBNIA s.r.o. jsem byl velmi spokojen! Se společností WEBNIA s.r.o. již chystáme další úpravy a rozšíření webu a nyní již vím, že se na ně mohu spolehnout a realizace bude odpovídat jak časovým tak finančním nárokům. Určitě doporučuji se na tuto společnost obrátit!

Jan Vrba - majitel Profit Business UG, Stuttgart

Webové stránky jsme připravili pro našeho klienta ve Stuttgartu. Webové stránky realizujeme pro klienty v Litomyšli, Svitavách, České Třebové, Pardubicích, Hradci KrálovéPraze, Brně, Ostravě, Olomouci a po dalších místech v České republice i v zahraničí.

Kontaktujte nás

Připraveni na nový web,
e-shop, aplikaci?

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti Více
Ozvěte se nám