Menu

Projekty

Prohlédněte si naši práci
Personální agentura Brigádník www.brigadaihned.cz Prohlédnout
Pro přední pražskou personální agenturu Brigádník s.r.o. jsme vytvořili příjemný moderní web, který společnosti přináší obchodní výsledky a usnadňuje administrativu při inzercí nabídek práce na internetu. Hlavním cílem webu je usnadnit uživatelům hledající práci ve Středočském kraji a v Praze propojení s personální agenturou. 
Personální agentura Brigádník
Vytvořili jsme internetový portál pro společnost zabývající se výrobou, prodejem a distribucí krmných směsí pro koně. Internetový portál je orientovaný především na prodej krmiv značky Horse Vital, nutričních přípravků irské společnosti Mervue Equine a oblečení značky Litex For Riders. Současně internetový portál nabízí poradnu a aktuální články z tohoto prostředí. 
Horse Vital
Inženýrsko-investiční společnost JAFIS www.jafis.cz Prohlédnout
Při realizaci webových stránek pro inženýrsko-investiční společnost v odvětví technické infrastruktury měst a obcí jsme kladli důraz především na zachování firemní identity a funkční prezentaci jednotlivých referencí společnosti. Je potřeba kvalitně a přehledně pracovat jak s texty, tak i s fotografiemi v referencích. To vše umožňuje design a jednoduchý layout stránek.
Inženýrsko-investiční společnost JAFIS
Prodej nábytku HAPEN s.r.o. www.hapen.cz Prohlédnout
Webové stránky pro přední prodejnu nábytku v Plzni. Cílem webových stránek je jednoduchá a moderní prezentace vybraných kusů nábytku, který společnost nabízí. Webové stránky jsou postaveny na nejnovější verzi Webnia CMS, která umožňuje jednoduchou a efektivní správu obsahu webových stránek. 
Prodej nábytku HAPEN s.r.o.
Pstruhová farma Polanka www.sivenamericky.cz Prohlédnout
Webové stránky prezentující pstruhovou farmu Polanka běží na nejnovější verzi Webnia CMS, která umožňuje komfortní aktualizaci a správu webu. V rámci realizace byly do webových stránek doplněny další 2 jazykové mutace, jejichž obsah lze jednoduše spravovat z jednoho místa pomocí Webnia CMS.
Pstruhová farma Polanka
Městská nemocnice Čáslav nemcaslav.cz Prohlédnout
Cílem vytvoření webových stránek Městské nemocnice v Čáslavi je představení služeb širší veřejnosti s možností oboustranné komunikace jak s pacienty tak potencionálními zákazníky o její služby. Za tímto účelem byl vytvořen webový formulář a sekce aktuality, kde nemocnice informuje o aktuálním dění. Byl zde použit responzivní design, který je v dnešní době smatrphonů a dalších…
Městská nemocnice Čáslav

Pustíme se do prvního společného projektu?

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

Vytvořit poptávku