Menu

Náš profil

Naše vize, hodnoty a strategie

Chcete se na něco zeptat?

ahoj@webnia.cz

Profil společnosti

Zabýváme se návrhem a realizací webových stránek, obchodů a firemních systémů. Klademe důraz na kvalitu našich služeb a maximální spokojenost klientů. Jsme dynamická společnost složena z mladých a kreativních jedinců, kteří dohromady vytváří perfektně sehraný tým. Již řadu let vytváříme kvalitní webové stránky a pomáháme firmám v oblasti internetového marketingu. Naše strategie a vize jsou postaveny na hodnotách, které společně sdílíme a jsou nám přirozené.

Naše vize

Navrhovat úspěšné internetové projekty, které pomohou našim klientům růst. Usilujeme o vytvoření skutečného, oboustranně přínosné obchodního partnerství.

Naše hodnoty

Profesionální služby

Našim klientům chceme poskytovat kvalitní služby v oblasti návrhu a realizace webových stránek a internetového marketingu.

Podpora inovací

Podporujeme technologie, které nás společně s klienty neustále posouvají vpřed. Máme rádi nové výzvy a překážky.

Otevřená komunikace

Preferujeme rychlou a efektivní komunikaci mezi námi a našimi klienty. Vzájemně se informujeme a chceme informovat.

Individuální přístup

Ke všem klientům přistupujeme individuálně, otevřeně a se stejnou péčí. Základem našeho úspěchu je dlouhodobá spolupráce.

Slušné jednání

Respektujeme naše klienty, konkurenci i sami sebe. Pravidla respektujeme, ale zbytečně nevytváříme. Máme rádi humor.

Napsali o nás

Tomáš Dražan, IT konzultant, ITNet spol. s r.o.

Webnia.cz dokonale splnila náš požadavek na tvorbu jednoduché, moderní a uživatelsky administrovatelné prezentace naší společnosti. Naši důvěru pro pokračování spolupráce si získali svou profesionalitou, technologickou vyspělostí, přístupem k řešení případných problémů i rychlostí realizace projektů. Jejich služby nyní doporučujeme všem našim klientům a sami se těšíme na budoucí spolupráci.

MUDr. Martin Formánek, zubní lékař, centrum zubní péče ALMA s.r.o.

Společnost Webnia.cz jsem oslovil s žádostí o tvorbu nových, profesionálních stránek naší společnosti. Po velmi příjemné a plodné osobní schůzce jsme se domluvili na naší spolupráci. Jak se později ukázalo byla to volba velmi dobrá. V krátkém čase nám společnost Webnia.cz udělala nejenom perfektně vypadající a funkční webové stránky, doporučila a zřídila nový hosting, ale navrhla i nové logo a kompletní grafiku k prezentaci. Doporučuji pro perfektní a profesionální spolupráci.

Ing. Tomáš Pastrňák, MBA, jednatel společnosti R.F.T. s.r.o.

Webnia.cz vytvářela pro jednu z našich firem nový web. Práce byla provedena velice profesionálně a dle našich požadavků. Spolupráce přinesla nové podněty a návrhy. Vřele doporučuji pro další projekty.

Dagmar Bacíková, Brigádník, s.r.o.

Při výběrovém řízení, jsme společnost Webnia upřednostnili oproti jiným dodavatelům díky jejich komunikaci, kdy na základě našeho zadání nám vysvětlili možnosti webu propojeného s interní databází, a následně zaslali detailní nabídku s přesným časovým plánem. Vše bylo z jejich strany dodáno dokonce v předstihu, a to i přestože jsme v průběhu vývoje webu naše požadavky upřesňovali a rozšiřovali. Webnia vždy reagovala okamžitě a ve všem nám vyšla vstříc. Pokud bych v budoucnosti tvořila nové webové stránky, můj výběr dodavatele bude jednoznačný – Webnia.

Ing. Petr Ovčáček, business development, Teco a.s.

Od společnosti Webnia.cz jsme potřebovali vytvořit mezinárodní webové stránky s řadou jazykových mutací, ale přitom snadnou a rychlou správou. Zaujala nás v prvé řadě velmi slušná cena v porovnání s tím, co jsme požadovali. Následně byly stránky vytvořeny poměrně rychle a vzájemná spolupráce při ladění vzhledu i obsahu byla rychlá a pružná. S výsledkem jsme spokojeni a rozhodně můžeme doporučit i ostatním.

Lukáš Starý, majitel restaurace Pasta Cook & Look
Společnost Webnia.cz pro nás vytvořila webové stránky včetně administrátorského prostředí. Od počátečního návrhu až po samotnou realizaci webu probíhalo vše korektně, pohotově a dle původní dohody. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.
Milena Švábová, předsedkyně MO TOP 09 Litomyšl
Chtěla bych společnosti Webnia.cz poděkovat za tvorbu webových stránek litomyslpredvsim.cz. Spolupráce probíhala pohotově, dle našeho přání. Stránky fungují, jak mají a to je důležité. Společnost Webnia.cz mohu všem vřele doporučit.

Naše značka

Oficiální logo Webnia.cz
ŘEKNĚTE NÁM NĚCO O SOBĚ Budeme rádi, když s námi budete sdílet Váš příběh.

Pustíme se do prvního společného projektu?

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

Vytvořit poptávku