Kariéra

Staň se součástí našeho týmu

Chcete se na něco zeptat?

ahoj@webnia.cz

Obchodní zástupce

Staň se součástí našeho týmu, zažij jedinečnou atmosféru dynamické společnosti Webnia.cz a využívej řadu výhod, které ti přináší. Pokud jsi komunikační typ, nebojíš se zvednout mobil a dokážeš tvrdě a odhodlaně pracovat, rádi tě přivítáme na pozici obchodního zástupce. S námi můžeš získat nové kontakty, cenné zkušenosti, rozhled v oblasti IT a v neposlední řadě nadprůměrný příjem.

Pracovní náplň

  • Jednání s klienty, akvizice nové klientely, účast ve výběrových řízeních a řešení poptávek.
  • Dlouhodobá péče o klienty – řešení jejich navazujicích požadavků.
  • Zpracovávání požadavků klientů a návrhy řešení.
  • Zpracovávání nabídek pro klienty, záznamy z jednání.

Požadujeme

  • Příjemné vystupování a vzhled.
  • Komunikační a prezentační schopnosti.
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni.
  • Obchodní praxe a prodejní zkušenosti.
  • Aktivní vedení výkazu práce (reporting).
  • Sdílení všech firemních cílů a vizí.
  • SŠ vzdělání s maturitou.

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Přátelskou atmosféru v mladém kolektivu.
  • Školení a další vzdělávání v oboru.
  • Možnost práce z domova (home office).
  • Možnost práce při studiu.
  • Nástup možný ihned.

Hledáme vhodného uchazeče z oblasti

Praha, Hradec Králové, Pardubice, Litomyšl, Svitavy, Polička, Česká Třebová

MÁM ZÁJEM O TUTO NABÍDKU To máme rádost, pošli nám zprávu a my se Ti ozveme.

Pustíme se do prvního společného projektu?

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi.

Vytvořit poptávku